Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

O násVítejte v našem největším prodejním a servisním centru v ČR

V průběhu roku 2009 bylo na pražském Proseku završeno budování největšího prodejního a servisního místa v České republice v rámci skupiny Porsche Inter Auto CZ. V nově rozšířeném areálu nabízíme našim klientům na ploše 35 000 m2 kompletní portfolio námi zastupovaných značek. Zákazníci tak u nás naleznou nejen showroomy Audi, Porsche, Volkswagen, Volkswagen Užitkové vozy, Škoda, ale i širokou paletu ojetých vozů z programu Das WeltAuto, a to včetně servisního a dílenského zázemí.

Hlavním důvodem výstavby za více než 300 milionů korun byla především naše snaha o maximální péči a komfort zákazníka, a to jak při výběru nového či ojetého vozu, tak i následné péče o něj. Tímto krokem chceme také uspokojit neustále rostoucí poptávku po značkách v našem zastoupení. Na rozdíl od jiných prodejců očekáváme další výrazný nárůst počtu prodaných automobilů, který by v horizontu dvou let měl činit více než 2 400 prodaných vozů.

Otevření nových prostor probíhalo v postupných krocích. Stávající showroomy Volkswagen a Audi, který prošel významným rozšířením a patří v současné době mezi největší prodejní místa této značky v tuzemsku, doplnil v dubnu 2009 autosalon pro exkluzivní ojeté vozy. 

V květnu 2009 pak své brány otevřelo prodejní místo tuzemské značky Škoda.

Jako poslední v říjnu 2009 přivítal návštěvníky v nových prostorách  showroom Porsche, který je vybudovaný dle nejnovějšího konceptu Porsche AG a na Prosek se tato sportovní značka přestěhovala z původního Smíchova.

Rozšíření prodejního a servisního areálu se odrazilo i v dalším zkvalitnění a rozvoji komplexních služeb. Nově tak například disponujeme 130 parkovacími místy a jsme schopni uskladnit až 8 000 pneumatik. O spokojenost našich zákazníků se stará ca 160 našich zaměstnanců.

Porsche Praha-Prosek: Váš silný partner

Porsche Praha-Prosek, jež je součástí největšího prodejce nových vozů v České republice Porsche Inter Auto CZ, nabízí svým zákazníkům již devět let široké spektrum kvalitních služeb. Za dobu své působnosti jsme se stali vyhledávaným partnerem při nákupu a servisu vozů Volkswagen, Škoda, Audi a Volkswagen Užitkové vozy a v oblasti servisu též značky SEAT, především díky široké nabídce kvalitních služeb a profesionálnímu přístupu. Současně klientům nabízíme také pestrý výběr kvalitních a prověřených ojetých vozů v rámci programu „auto-plus“. Naší filozofií je nabídnout zákazníkům maximální pohodlí nejen při výběru nového vozu, ale i při následné péči o něj.

Naší snahou je vytvoření přívětivého až rodinného prostředí v oblasti poskytovaných služeb. Vyškolený prodejní tým dokáže vždy najít pro zákazníky optimální řešení nejen, co se týče výběru nového či ojetého vozu, ale rovněž financování jeho koupě, kompletního pojištění či přihlášení do evidence. Mezi naše další služby patří také například výkup vozu zákazníka na protiúčet, non-stop servis mobilem, odtahová služba, vyzvednutí vozu do opravy v sídle zákazníka, zajištění STK, přeprava zákazníků od a k prostředkům MHD, bezbariérový přístup do všech prodejen či dětský koutek.

Rodina vítězů

Pro zvýšení komfortu zákazníků byly stávající značky Volkswagen a Audi doplněny o nabídku vozů tuzemské automobilky Škoda a sportovní a luxusní modely Porsche. Zákazníci tak na jednom místě naleznou ucelenou rodinu vozů těch nejoblíbenějších značek. O jejích kvalitách svědčí také mnohá ocenění, jež sbírají v nejrůznějších oblastech nejen v Evropě, ale po celém světě. Pravidelně jsou voleny čtenáři předních médií jako auta roku, jejich pokrokové technologie jsou odborníky považovány za opravdovou špičku a úspěchy slaví také v oblasti motosportu.

Výhradní zástupce firmy SEIKEL

Pobočka Porsche Praha-Prosek uzavřela spolupráci se společností SEIKEL, jenž se zabývá speciálními úpravami vozů Volkswagen zvyšujícími jejich průchodnost a odolnost. Jako jediní v České republice s oficiálním souhlasem dovozce značky Volkswagen tak nabízíme speciální úpravy vozů Volkswagen Transporter, Caddy, Crafter, Tiguan a Touareg.

 

Držitel certifikátu ISO 2001:9000

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.

Praha 5, Vrchlického 31/18, PSČ 150 00

IČ: 47124652

Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 12939

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., odštěpný závod Praha-Prosek

Praha, Liberecká 12, PSČ 182 00

o.z. je zapsán u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 12939

IČP:1003159621