O nás

Porsche Praha-Prosek: Váš silný partner

 

Porsche Praha-Prosek, jež je součástí největšího prodejce nových vozů v České republice Porsche Inter Auto CZ, nabízí svým zákazníkům již od roku 2001 široké spektrum kvalitních služeb. Za dobu své působnosti jsme se stali vyhledávaným partnerem při nákupu a servisu vozů Volkswagen, Škoda, Audi, Volkswagen Užitkové vozy a v oblasti servisu též značky SEAT, především díky široké nabídce kvalitních služeb a profesionálnímu přístupu. 

Současně klientům nabízíme také pestrý výběr kvalitních a prověřených ojetých vozů v rámci programu Das WeltAuto a nově od února 2021 i ŠKODA Plus. Naší filozofií je nabídnout zákazníkům maximální pohodlí a kvalitu služeb nejen při výběru nového vozu, ale i při následné péči o něj.

Naší snahou je vytvoření přívětivého až rodinného prostředí v oblasti poskytovaných služeb. Vyškolený prodejní tým dokáže vždy najít pro zákazníky optimální řešení nejen, co se týče výběru nového či ojetého vozu, ale rovněž financování jeho koupě, kompletního pojištění či přihlášení do evidence. Mezi naše další služby patří také například výkup vozu zákazníka na protiúčet, non-stop servis mobilem, odtahová služba, vyzvednutí vozu do opravy v sídle zákazníka, zajištění STK, přeprava zákazníků od a k prostředkům MHD, bezbariérový přístup do všech prodejen či dětský koutek.                                            

V průběhu roku 2009 byla na pražském Proseku zahájena výstavba největšího prodejního a servisního místa v Čechách v rámci skupiny Porsche Inter Auto CZ. V nově rozšířeném areálu nabízíme našim klientům na ploše 35 000 m2 kompletní portfolio námi zastupovaných značek. Zákazníci tak u nás naleznou nejen showroomy Volkswagen, Audi, Volkswagen Užitkové, ŠKODA, ale i širokou paletu ojetých vozů z programu Das WeltAuto, a to včetně servisního a dílenského zázemí.

Hlavním důvodem výstavby za více než 300 milionů korun byla především naše snaha o maximální péči a komfort zákazníka. Tímto krokem chceme také uspokojit neustále rostoucí poptávku po značkách v našem zastoupení. 

Otevření nových prostor probíhalo v postupných etapách. Stávající showroomy Volkswagen a Audi, prošly významným rozšířením. V dubnu 2009 se otevřel autosalon pro ojeté vozy.  

V květnu 2009 byl otevřen autosalon tuzemské značky ŠKODA.

Jako poslední v říjnu 2009 přivítal návštěvníky v nových prostorách showroom Porsche, který je vybudovaný dle nejnovějšího konceptu Porsche AG a na Prosek se tato sportovní značka přestěhovala z původního Smíchova.

Rozšíření prodejního a servisního areálu se odrazilo i v dalším zkvalitnění a rozvoji komplexních služeb. Nově tak například disponujeme 130 parkovacími místy a jsme schopni uskladnit až 8 000 pneumatik. O spokojenost našich zákazníků se stará cca 120 našich zaměstnanců.

 

Výhradní zástupce firmy SEIKEL v Čechách

V roce 2006 Porsche Praha-Prosek uzavřela spolupráci se společností SEIKEL, GMBH jenž se zabývá speciálními úpravami vozů Volkswagen zvyšujícími jejich průchodnost a odolnost v terénu. Jako jediní v České republice s oficiálním souhlasem dovozce značky Volkswagen tak nabízíme speciální úpravy vozu do terénu vozů Volkswagen Transporter, Caddy, Crafter.

 

Jsme držitelem certifikátu ISO 2001:9000

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.

Praha 5, Vrchlického 31/18, PSČ 150 00

IČ: 47124652

Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 12939

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., odštěpný závod Praha-Prosek

Praha, Liberecká 12, PSČ 182 00

o.z. je zapsán u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 12939

IČP:1003159621