Specialista oprav po nehodách

Specialista oprav po nehodách - certifikovaná klempírna a lakovna

 

 

Specialista oprav po nehodách je projekt společnosti Porsche Česká republika s.r.o. a ŠKODA Auto ČR, jehož cílem je především zaručit zákazníkům odbornou a kvalitní opravu vozu po nehodě. 

Porsche Praha- Prosek v roce 2014 úspěšně splnila podmínky certifikace a jako první v rámci dealerské sítě v ČR se stalo partnerem tohoto projektu. 

 

Měli jste dopravní nehodu? Neodborně provedená oprava havarovaného vozidla představuje velké bezpečnostní riziko pro budoucí užívání vozu.

Následná oprava karoserie vyžaduje speciální technologie a dílenské vybavení, originální díly, výrobcem předepsaný postup opravy a odborně vyškolený personál. Aby byla zaručena nadále 100% bezpečnost opravovaného vozidla, je nutné všechny uvedené aspekty dodržet.

Neodborně provedená oprava nemusí být na první pohled patrná, může mít však fatální následky při následné nehodě. Nedostatečná tuhost a špatné deformační chování karoserie, nefunkční nebo špatně fungující prvky aktivní a pasivní bezpečnosti mohou mít negativní vliv na zdraví posádky ve vozidle končící trvalými následky nebo dokonce i smrtí.

U nás si můžete být jisti, že i po nehodě Vám zajistíme garanci výrobce, zachováme bezpečnost a zůstatkovou cenu vašeho vozidla s důrazem na kvalitu a profesionalitu. 

 

Jaké jistoty Vám můžeme nabídnout?  

 

Jsme kompetentní 
Specialista oprav po nehodách opravuje odborně, dle výrobcem definovaných opravárenských a technologických postupů a s požadovaným nejmodernějším dílenským vybavením.

 

Originál je originál
Při opravě Vašeho vozidla jsou používány výhradně nové originální díly Volkswagen, ŠKODA a Audi, výrobcem schválené laky a spotřební materiál. Originální díly jsou výrobcem testovány v nejnáročnějších podmínkách a pod přísným dozorem. Pouze ty zaručí 100% kvalitu opravy a bezpečnost vozidla.

 

Vyškolený personál
Oprava Vašeho vozidla bude provedena speciálně proškoleným a kvalifikovaným personálem. Pouze tak může být zaručena odborně provedená oprava.

 

Pomůžeme Vám
Jsme připraveni Vám pomoci 24 hodin denně, na místě nebo pomocí odtahové služby. Díky náhradním vozům Vám zajistíme nepřetržitou mobilitu. Podpora při vyřizování pojistné události a při jednání s pojišťovnou je naprostou samozřejmostí. Ušetříte tak čas a vyhnete se nepříjemnostem.

 

Uchování hodnoty
Na Vašem vozidle bude po opravě zachována nejvyšší možná hodnota. Vždy se používají výhradně nové originální díly.

 

Záruka
Vše zůstane zachováno: 2letá zákonná záruka, 12letá záruka proti prorezavění (nebo dle záruky poskytnuté výrobcem) a záruka mobility.

 

S důvěrou se můžete obrátit na naše Specialisty oprav po nehodách pro značky vozů Volkswagen, Audi, Seat a ŠKODA. 

 

Kontaktujte naše specialisty  nebo využijte objednání online