Přestavby užitkových vozů Seikel

 

Porsche Praha-Prosek je od roku 2008 výhradním zástupcem německé společnosti AUTO Seikel GmbH  v České Republice. 

 

Majitelům užitkových vozů Volkswagen nabízíme různé varianty přestavby s úpravami SEIKEL do terénu, které provádíme přímo v našem servisním zázemí.

 

Přestavby provádíme na modelech Transporter, Amarok a Crafter. 

 

Zvýšíme světlou výšku vozu až o 7,5 cm nebo upravíme převodovku tak, že dojde ke zvýšení tažné síly a umožnění pomalejší a kontrolovanější jízdy v terénu.

 

V rámci úprav dále nabízíme montáž  ochranných prvků z kvalitních materiálů pod motor, převodovku, nádrž, výfuk nebo diferenciál zadní nápravy. Nechybí i nabídka speciálních pneumatik, které svými vlastnosti určené pro jízdu v těžkém terénu. 

 

V nabídce je také možnost montáže šnorchlu na vozidle s řízením na levé straně /Evropa/ - umožňuje průjezd hlubokou vodou.Všechny úpravy jsou po montáži zaevidovány do TP vozu, kterou Vám provedeme na základě povolení homologace a schválení příslušným úřadem v ČR.

 

Firma AUTO SEIKEL GmbH se zabývá speciálními úpravami vozů Volkswagen. Její majitel Peter Seikel spolupracuje s továrním vývojovým týmem Volkswagen na rozvoji speciálních komponentů již více jak 40 let. 

Své profesní zkušenosti sbíral například při extrémních testech pro rallye v letech 1968 - 1972 v Maroku a Tunisu. V roce 1985 se zúčastnil Rallye Paříž - Dakar, kde společně se svými mechaniky pracoval na voze Audi quattro známého francouzského závodníka Bernarda Darniche. Pro Rallye Paříž - Dakar v roce 1988 vyvinula firma SEIKEL vůz Volkswagen LT s dvojkabinou 4x4. Komponenty a výrobky, které firma konstruuje, se dodnes používají v závodních a doprovodných vozech.

 

 

Více informací o činnosti firmy Auto Seikel se dozvíte zde. 

 

Pro bližší informace k přestavbám se obracejte na naše specialisty

 

Objednání  nového vozu s přestavbou Seikel   

Prodejce nových užitkových vozů Volkswagen

Jan Hruška, tel: 606 764 119, email: jan.hruska@porsche.cz

 

Montáž komponentů Seikel na vozidle

Servisní technik SEIKEL

Bc. Petr Mauler, tel: 724 046 608, email: petr.mauler@porsche.cz