Volkswagen T-Cross skladem ihned k odběru

Sháníte nový vůz a potřebujete ho ihned? Vyberte si z naší nabídky skladových vozů Volkswagen T-Cross!

Přivítejte jaro s novým vozem. Z naší nabídky Volkswagen T-Cross si vybere každý.

Prohlédněte si naši nabídku skladových vozů.

 

Nový Volkswagen T-Cross nabízí tyto prvky:

Exteriér
T-Cross představuje spojení vozu do městského provozu a funkčního designu: Dlouhá kapota motoru a široká mřížka chladiče mu propůjčují výrazný vzhled. Díky své markantní karoserii pak tento všestranný automobil zanechá vždy jedinečný dojem jak ve městě, tak i v terénu.

 

 

Interiér
K atraktivním prvkům interiéru patří ambientní osvětlení, vysoce kvalitní potahy sedadel i volitelné designové pakety ve třech různých variantách. Výbava interiéru poskytuje nejenom vysokou úroveň komfortu, ale také možnost individualizace.

 

 

Světla
T-Cross vydává spoustu světla: Díky sériovým LED světlům pro denní svícení a halogenovým světlometům se toto městské SUV prezentuje v dokonalém světle. Varianta Style je navíc vybavena hlavními světlomety s LED technologií.

 

VW T-Cross - pohled na zadní část vozu a světla

 

Kola
Rozhodnutí, se kterými koly Váš T-Cross nejvíce zazáří, je pouze na Vás. Díky bohaté nabídce kol bude Vaše rozhodování asi značně obtížné. Kola z lehké slitiny s rozměry od 16 do 18 palců dodají Vašemu vozu T-Cross zcela individuální vzhled - příkladem mohou být 18" kola z lehké slitiny Nevada v černé barvě s leštěným povrchem.

 

VW T-Cross - pohled na přední část vozu, detail kola

 

Vyberte si z nabídky skladových vozů.

 

V případě zájmu kontaktujte naše prodejce nebo využijte kontaktní formulář.

Galerie
1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.