Velkolepý návrat: Volkswagen Amarok je zpět.

Jediný prémiový pick-up ve své třídě přijíždí v novém vydání. Nový Amarok je tady. A dává řidičům jasný vzkaz: Každá cesta je cílem.

 

Kompletně přepracovaným vozem s moderními technologiemi a novým designem definuje značka Volkswagen Užitkové vozy nově segment prémiových pick-upů. Protože ať už je nový Amarok používán kdekoli a kdykoli, jeho četné moderní asistenční systémy řidiči nabízejí větší podporu než jeho předchůdci.

Jeho prémiový charakter podtrhují prvky, jako je ambientní osvětlení a prémiový zvukový systém Harman Kardon. Jako outdoorový společník zazáří díky lepším schopnostem v terénu a dostatku výkonu nového motoru V6 TDI. A těm, kteří hledají robustní a spolehlivé užitkové vozidlo, nabízí nové prvky, jako je možnost přívěsu s hmotností až 3,5t pro všechny automatické převodovky a mnoho dalších promyšlených detailů pro každodenní použití. Ať už máte jakkoli různorodé požadavky: Nový Amarok je dokáže splnit téměř bez námahy.

 

Prémiový design

Nový Amarok se prezentuje výraznými konturami ve zcela přepracovaném designu typickém pro značku Volkswagen Užitkové vozy: o něco delší rozvor  s kratšími převisy zajišťuje větší nájezdové úhly pro lepší průchodnost terénem. Také z čelního pohledu je kladen větší důraz na robustní vzezření než u předchůdce. Moderní LED-Matrix světlomety "IQ.Light ", na přání dodávaná až 21" kola, zcela nové exteriérové stylistické pakety s nově navrženým styling barem a schůdky, stejně jako maska chladiče, která - v závislosti na verzi - přechází individuálně do horizontálního členění přední části nebo do designu ve tvaru písmene X v nejvyšších stupních výbavy. 

Když už jsme u těch zajímavostí: na ložné ploše mezi podběhy kol je dostatek místa pro příčné naložení europalety, kterou lze připevnit pomocí pevných ok. 

Další novinkou je možnost statického zatížení střechy až 350 kg: nikdy předtím nebylo možné postavit stan na příjemnějším povrchu.

Designové prvky nového Amaroku:

 

 • Nová mřížka chladiče
 • "IQ.Light "  LED-Matrix světlomety a zadní  LED světla
 • Kola 16"-21", terénní pneumatiky All Terrain pro kola do 18".
 • Plastický nápis Amarok na zadních dveřích

 

 

Zwei Arbeiter stehen neben dem neuen VW Amarok

Nový Amarok PanAmericana

Kdo se rozhodne pro nový Amarok PanAmericana, získá kompletní terénní výbavu: černě lakovaný styling bar a nástupní schůdky, stejně jako barevně odlišená vnější zpětná zrcátka, nárazníky a kliky dveří - nový Amarok PanAmericana je velmi nekompromisní, stejně jako jeho terénní pneumatiky All-Terrain na 18" kolech z lehké slitiny, která jsou pro Amarok PanAmericana výhradně v černé barvě . Jeho svalnatě působící design je uvnitř doplněn vysoce kvalitními komfortními prvky: kožené čalounění sedadel, navigační systém s dotykovým displejem o úhlopříčce 30,48 cm (12") a prémiový zvukový systém Harman Kardon zajišťují exkluzivní zážitek z jízdy. 

Vnější designové prvký nového modelu Amarok PanAmericana: 

 

 • Přední nárazník v provedení X-design
 • Barevně odlišená vnější zpětná zrcátka a kliky dveří, zadní nárazník s černými detaily.
 • 18" kola z lehké slitiny, výhradně v černé barvě, s pneumatikami ATR
 • Zadní světla LED
 • Stylingbar a nástupní schůdky v černé barvě

 

 

Mann und Frau unterhalten sich neben dem neuen VW Amarok Aventura

Nový Amarok Aventura

Výkon, který potřebujete. S požadovanou elegancí. To je Amarok Aventura. Vozidlo, které spojuje svět pick-upů a prémiových vozů. Velká 20" kola z lehké slitiny, částečně chromované nástupní schůdky, chromovaná vnější zpětná zrcátka a kliky dveří a částečně chromovaný zadní nárazník - jízda s Amarokem Aventura znamená jízdu na úrovni. Amarok Aventura splňuje svůj výjimečný status také v interiéru: obložení stropu (černá Ebony) skvěle kontrastuje s okolním osvětlením a prémiový audiosystém Harman Kardon přesvědčí skvělým zvukem - ať už v městském prostředí, na dálnici nebo v terénu. Celkovou koncepci doplňují moderní asistenční systémy řidiče, jako je inteligentní asistent rychlosti ve spojení s automatickou kontrolou vzdálenosti ACC a rozpoznáváním dopravních značek nebo parkovací asistent "Park Assist Plus".

 Vnější designové prvky nového modelu Amarok Aventura:

 

 • Přední nárazník v provedení X-design
 • Vnější zpětná zrcátka a kliky dveří v chromu, zadní nárazník s chromovanými aplikacemi
 • Sportsbar v barvě karoserie
 • Částečně chromované nástupní schůdky
 • 20" kola z lehké slitiny
 • "IQ-Light" LED-Matrix světlomety

 

Nový Amarok ve světové premiéře

 

Ein Mann und eine Frau bewegen sich zum neuen VW Amarok

 

Nový AmarokPředstavení nového Amaroku na videu

Světová premiéra nového Amaroku od značky Volkswagen Užitkové vozy již proběhla. Podívejte se na video tohoto prémiového pickupu a nechte se unést jeho všestranností, moderními technologiemi a nově navrženým designem.

Toto je Amarok. Prémiový pick-up Volkswagen.

Spustit

 

Skutečný off-road

Co dělá z nového Amaroku plnohodnotný terénní vůz? Přináší nejnovější technologie a větší jízdní komfort než jeho předchůdce,  více airbagů a nové asistenčními systémy zjednodušují obsluhu vozu a posouvají bezpečí na nejvyšší úroveň. Ať už jde o varianty karoserie, podvozku, motoru nebo převodovky: Od změněných rozměrů až po výrazně větší brodivost je vše přizpůsobeno terénním schopnostem.

 

Nový pocit z off-roadové jízdy:

 

Větší rozvor

Nový Amarok je dlouhý 5 350 mm, tedy o 96 mm delší než jeho předchůdce. Rozvor o délce 3 270 mm odpovídá narostl o 173 mm, což znamená, že v kabině pro posádku je více místa. Protože se však rozvor zvětšil více než celková délka, převisy karoserie se zkrátily. A to znamená: vítej lepší nájezdový úhle, vítejte lepší terénní schopnosti.

 

4x4 zde není 16, ale přiřaditelný či permanentní

Nový Amarok má správnou odpověď pro téměř každou jízdní situaci. K dispozici je volitelný nebo trvalý pohon všech kol. Tři různé vznětové motory se čtyřmi až šesti válci a zdvihovým objemem 2,0 až 3,0 litru zajišťují vždy dostatek výkonu. 

 

Více jízdních režimů, větší komfort

Přednastavených jízdních režimů do terénu je více a jsou nově definované: v několika krocích podporují řidiče ve speciálních situacích mimo silnici. Více než 30 asistenčních systémů, z nichž více než 20 je na palubě Amaroku zcela nových, poskytuje na přání dodatečný jízdní komfort.

 

Brodivost 800 mm

O neuvěřitelných 300 mm více než u předchozího modelu: díky brodivosti 800 mm se nyní mohou fanoušci off-roadů ještě lépe ponořit do světa terénních schopností.

 

 

Mistr všestrannosti

Spolehlivost a všestrannost na každém povrchu? Nový Amarok to má v genech. A rád se tím chlubí: nápis AMAROK je vyražen téměř po celé šířce víka korby.

S řadou nových funkcí je připraven na jakoukoliv výzvu: 

 

 • ložná plocha zavazadlového prostoru s osvětlením LED, upevňovacími oky, zásuvkou na 12 V, krytem zavazadlového prostoru či krytem zavazadlového prostoru s elektrickým Rollcover systém
 • maximální hmotnost přívěsu až 3,5t (pro všechny verze s automatickou převodovkou)
 • dostatečný prostor na ložné ploše mezi podběhy kol pro příčné naložení europalety, kterou lze připevnit pomocí pevných ok

 

V případě zájmu kontaktujte naše prodejce.

 

Galerie
1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.