Partnerství s AC Spartou Praha

Představujeme Vám nové partnerství, které jsme od nové sezóny uzavřeli s florbalovým klubem AC Sparta Praha. Jsme velmi rádi, že máme tu možnost spolupracovat s tímto klubem a velmi se těšíme na vzájemnou spolupráci. Florbalovému klubu přejeme úspěšnou sezónu.

 

AC Sparta Praha je český florbalový klub patřící do Asociace sportovních klubů AC Sparta Praha a patří k nejstarším florbalovým klubům v České republice. Mužský tým hraje Superligu florbalu od jejího založení v roce 1993 a také byl vicemistrem ligy v sezóně 2000/01. V ročníku 2021 získali stříbro v Poháru Českého florbalu.

Za zmínku také stojí ženský tým, který hraje 1. ligu žen. V období, kdy tým hrál nejvyšší soutěž žen, patřil mezi nejlepší v soutěži, v sezónách 1995/96 a 1997/98 skončil na druhém místě.

K novému partnerství se také vyjádřil náš ředitel společnosti Porsche Praha - Prosek pan Matyáš Lacina. ,,Jsem rád, že se nám podařilo tuto spolupráci uzavřít. Vnímám florbalový klub AC Sparta Praha jako perspektivní a ambiciózní tým a takovým se snažíme být také. Těším se naši první společnou sezónu."

Slovo také dodal generální ředitel Sparty Miroslav Medal. ,,Jsme velmi rádi, že společnost Porsche Praha - Prosek spojila své jméno s naším klubem. Tohoto partnerství, stejně jako velmi vstřícného a konstruktivního jednání, si velmi vážíme a věříme, že nám vzniká dlouhodobé a oboustranně zajímavé partnerství, ze kterého budou profitovat obě strany.  Partnerství s Porsche Praha - Prosek nebude jen o reklamě na dresech, ale také přinese velmi zajímavé možnosti pro naše členy, jejich rodiče i jejich firmy v podobě zajímavých nabídek na nákup i servisní služby vozů značek ŠKODA, VW, SEAT a AUDI.  Ambasadorem a tváří této značky ve spojitosti s naším klubem bude naše nová posila Jiří Curney."

Galerie