Elektrické horské kolo Audi

Elektrické horské kolo Audi ve zkratce

 

Elektrické horské kolo Audi

 

Elektrické horské kolo Audi zaujme nejen svým výkonem, ale také progresivní technickou stránkou. Nabízí širokou škálu možností využití v rozmanitých podmínkách od silniční cykloturistiky přes jízdu v terénu až po terénní sjezdy s překážkami.

 

 

Další fascinující stránkou je nápadný design kola inspirovaný vozem Audi RS Q e-tron navrženým pro závodní rallye. Aby si dokázalo poradit s náročnými situacemi, je toto elektrické horské kolo vybaveno předním i zadním odpružením se zdvihem 180 mm a širokými pneumatikami s hrubým profilem. Technologie kotoučových brzd byla převzata ze závodních motocyklů. Rám je vyroben z odlehčené hliníkové konstrukce, jejíž některé části jsou vyrobeny z karbonu. 

 

 

Elektromotor napájený 36V akumulátorem Li-Ion s kapacitou 720 Wh představuje silnou pohonnou jednotku disponující výkonem 250 W a točivým momentem 90 Nm. Maximální rychlost, které lze dosáhnout jen s pohonem elektromotorem, aniž by jezdec sám šlapal, je 25 km/h. 

 

 

Za jízdy jsou k dispozici režimy OFF, ECO, TOUR, SPORT a BOOST určující míru podpory ze strany elektrického pohonu. Různé systémové informace se zobrazují na plně barevném displeji.

 

 

Elektrické horské kolo je dostupné ve 3 velikostech rámu: 

 

velikost S: (výška jezdce 158-168 cm) 

Velikost M: (výška jezdce 169-178 cm) 

Velikost L: (výška jezdce 179-188 cm) 

 

Cena: 219.900,- Kč

 

V případě zájmu nás kontaktujte.