Audi sezonní servisní nabídka

Vyrazte ven a užijte si sezonu s perfektně připraveným vozem v našem servisu.

Náš vyškolený servisní tým je připraven postarat se o Vaše AUDI.  V nabídce máme  precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství, kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou letních pneumatik s PneuGarancí. Využijte naše top servisní služby, objevte naši novou zákaznickou kartu MyCard a užijte si bez obav každou cestu.

 

Vše, co potřebujete pro Vaše výlety do přírody

 

Příčníky

Originálním základním nosičem Audi zvýšíte přepravní možnosti svého vozidla. Střešní nástavby, jako je nosič jízdních kol nebo střešní box lze namontovat rychle a jednoduše. Použitý materiál, jako například dosedací nožky, krytky a obložení.

 

8 840 Kč

 

Nosič jízdních kol

Nosič jízdních kol se skládá z eloxovaného hliníkového profilu, uzamykatelného držáku a disponuje inovativním otočným knoflíkem, který kontroluje krouticí moment působící na rám jízdního kola, takže je jízdní kolo řádně zajištěno. 

 

4 030 Kč

 

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Sklopný nosič jízdních kol Audi pro závěsné zařízení nabízí místo pro bezpečnou přepravu 2 jízdních kol nebo elektrokol. V případě potřeby jej lze volitelně rozšířit na 3 jízdní kola. S vlastní hmotností pouhých 14 kg nepředstavuje montá... více informací

 

18 170 Kč            Nosič pro 2 kola

4 590 Kč              Rozšíření pro 3. kolo

Pneuservis Audi 

Výměna letních kol za zimní. Kontrola stavu disku a pneumatiky, vč. hloubky dezénu. Kontrola tlaku v každé pneumatice. Umytí a uskladnění všech kol na jednu sezonu. Ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik.

 

od 1632 Kč

 

Audi sezonní servis

Před novou motoristickou sezonou prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, startovací baterie, topení a klimatizace nebo kola. Prohlídka je zakončena zkušební jízdou.

349 Kč 

 

Kompletní nabídku si prohlédněte přímo tady.