Audi Q8 e-tron

Elektrická energie. Mimo jiné úžasné věci Audi e-tron splnilo svou průkopnickou roli plně elektrického vozidla. Nyní tedy nastal čas zařadit jej do portfolia modelů Audi - jako Audi Q8 e-tron.

 

Veškerý sortiment

Vysokonapěťová baterie s kapacitou až 106 kWh (netto) a maximálním dojezdem až 582 km. Při nízkém stavu nabití baterie můžete využít další potenciál dojezdu, například aktivací režimu Range mode v MMI.

 

 

Pohodlné cestování

Pro Audi Q8 e-tron existují různé možnosti nabíjení, a to jak doma, tak na cestách. Nabíjení je ještě snazší díky funkci Plug & Charge. A díky zvýšené kapacitě baterie a komplexní nabíjecí službě si můžete elektromobilitu užívat i na dlouhých cestách.

 

 

Na první pohled elektrizující

Audi Q8 e-tron s novým vzhledem a specifickým světelným podpisem pro denní svícení odráží progresivní technologie i zvenčí. Architekturu quattro s odvážně tvarovanou ramenní linií a specifický podpis denního svícení podtrhuje zejména šedý metalický lak chronos.

 

 

Propracovaný design interiéru

Očekávejte více než velkorysý prostorový koncept. Vybrané materiály, prvotřídní povrchová úprava a pokročilé digitální funkce promění každou cestu v Audi Q8 e-tron v prémiový zážitek.

 

 

Nový zážitek z jízdy

Nastupte a vychutnejte si téměř neslyšnou akceleraci elektromotorů. Využijte vyšší trakci a stabilitu díky plně elektrickému pohonu všech kol. Lepší jízdní dynamika díky adaptivnímu vzduchovému odpružení a četným asistenčním systémům. Na přání je k dispozici odnímatelné tažné zařízení.

 

 

Streamování s integrovanou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek ve vozidle s Apple Music. Bezproblémové streamování více než 100 milionů skladeb bez reklam - přímo z vestavěného displeje v autě. Najděte svou oblíbenou hudbu a objevte další, kterou si zamilujete. Nalaďte si tři živě vysílající globální rozhlasové stanice Interní vedené umělci, kteří hrají současné hity, klasiku i country. A přistupujte ke své knihovně a snadno vyhledávejte interprety, skladby, alba a seznamy skladeb.

 

 

Digitální služby

Digitální svět mobility se vám otevírá díky mnoha službám Audi connect, jako jsou například vždy aktuální dopravní informace online nebo možnost flexibilní rezervace výbavy prostřednictvím Functions on Demand a aplikace myAudi, která vás mimořádně dobře informuje o jízdních údajích vašeho Audi.

 

 

edice S line při uvedení modelu na trh

Objevte edici S line s exteriérem S line, vstupní LED diody s exkluzivní projekcí "e-tron edition" a také Audi Singleframe v barvě karoserie. Projekční světlo Singleframe a soukromé prosklení podtrhují Interní progresivní charakter vašeho vozidla. Kromě standardních 21palcových kol z lehké slitiny si můžete vybrat také z volitelné nabídky 22palcových kol z lehké slitiny.

 

 

Všestranný jako život

S originálním příslušenstvím Audi se vaše vozidlo stane naprosto všestranným pomocníkem. Díky technickým prvkům a vizuálním akcentům jej můžete snadno přizpůsobit novým potřebám. Znovu a znovu.

 

 

Pro udržitelnou budoucnost

Řešení zaměřená na budoucnost u Audi zahrnují uvědomělé využívání zdrojů, výrobu šetrnou k životnímu prostředí a uhlíkově neutrální dodávky vozidel. Například k zásobování teplem a výrobě akumulátorů využíváme ekologickou elektřinu - mimo jiné z fotovoltaických systémů na střechách výrobních budov. 

 

 

V případě zájmu kontaktujte naše prodejce

 

1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.