Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Přestavby užitkových vozů Volkswagen 

Porsche Praha-Prosek je od roku 2008 výhradním zástupcem německé společnosti AUTO Seikel GmbH  v České Republice. 

Majitelům užitkových vozů Volkswagen nabízíme různé varianty přestavby s úpravami SEIKEL, které provádíme přímo v našem servisním zázemí.

Přestavby lze provést na modelech Transporter, Amarok a Crafter. 

 Zvýšíme světlou výšku vozu až o 7,5 cm nebo upravíme převodovku tak, že dojde ke zvýšení tažné síly a umožnění pomalejší a kontrolovanější jízdy v terénu

  Dále nabízíme další komponenty ochraných prvků z kvalitních materiálů pod motor, převodovku, nádrž, výfuk nebo diferenciál zadní nápravy. Součástí nabídky příslušenství Seikel je i sortiment speciálních pneumatik do terénu ze zvýšením nasáváním vzduchu. 

Všechny úpravy jsou po montáži zaevidovány do TP vozu, kterou Vám provedeme na základě povolení homologace a schválení příslušním úřadem v ČR.

 

Firma AUTO SEIKEL GmbH se zabývá speciálními úpravami vozů Volkswagen. Její majitel Peter Seikel spolupracuje s továrním vývojovým týmem Volkswagen na rozvoji speciálních komponentů již více jak 40 let.

Své profesní zkušenosti sbíral například při extrémních testech pro rallye v letech 1968 - 1972 v Maroku a Tunisu. V roce 1985 se zúčastnil Rallye Paříž - Dakar, kde společně se svými mechaniky pracoval na voze Audi quattro známého francouzského závodníka Bernarda Darniche. Pro Rallye Paříž - Dakar v roce 1988 vyvinula firma SEIKEL vůz Volkswagen LT s dvojkabinou 4x4. Komponenty a výrobky, které firma konstruuje, se dodnes používají v závodních a doprovodných vozech.

 

Pro bližší informace k přestavbám se obracejte na naše specialisty

 

Dodání a objednání  nového vozu s přestavbou Seikel  

Prodejce nových užitkových vozů Volkswagen

Jan Hruška, tel: 606 764 119, email: jan.hruska@porsche.cz

 

Montáž kompomentů Seikel na daném vozidle

Servisní technik SEIKEL

Bc. Petr Mauler, tel: 724 046 608, email: petr.mauler@porsche.cz

 

Ceník přestavby SEIKEL

 

 

Prohlédněte si fotografie vozů s úpravami Seikel testovanými v terénu.


Transporter Seikel Extreme v akci

 


S úpravami vozů od firmy Seikel není ani voda překážkou na cestách