Zima už je na dohled.

Dohlédneme na Vaše Audi. Přijeďte na zimní servisní prohlídku a využijte Audi pneuservis.

V našem autorizovaném servisu Audi na Váš vůz vždy dohlédne odborně vyškolený tým. Před zimní motoristickou sezonou prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, startovací baterie, topení a klimatizace nebo kola. Zda je vše v pořádku, ověříme zkušební jízdou. Doporučujeme Vám také využít služby našeho Audi Pneuservisu se širokou nabídkou kompletních kol a zimních pneumatik s PneuGarancí, a možnost výhodného nákupu dokonale funkčního příslušenství.

Audi Service - Je čas na Audi sezonní servis

Audi Pneuservis

Výměna letních kol za zimní. Kontrola stavu disku a pneumatiky, vč. hloubky dezénu. Kontrola tlaku v každé pneumatice. Umytí a uskladnění všech kol na jednu sezonu. Ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik.


Audi E-shop

Navštivte oficiální E-shop pro značku Audi. Najdete zde širokou nabídku produktů Audi Collection a Audi originálního příslušenství. Doprava je zdarma do 28 odběrných míst Audi s možností vrácení zboží do 14 dnů.

 

Audi Servisní balíčky

S Audi Servisními balíčky si můžete předplatit servisní úkony na zvolený počet najetých kilometrů po dobu až 5 let. Na dlouhou dobu si tak zajistíte kontrolu nad výdaji za servis Vašeho vozidla bez ohledu na zvyšování cen náhradních dílů a cen za práci. Audi Servisní balíčky lze uplatnit u každého servisního partnera Audi v České republice. Servisní balíčky se vztahují ke konkrétnímu vozidlu, a proto je při následném prodeji ojetého vozidla může uplatňovat další vlastník vozidla.

Využijte akční nabídku jakýkoliv Servisní balíček se slevou 15 000 Kč!

Akce platí:

pro libovolný výběr Servisního balíčku

pro nové i skladové vozy

pro vozy v provozu (stáří vozu do 2 let / nájezd do 30 000 km a před absolvováním první předepsané prohlídky)

do odvolání.

Audi Servisní prohlídka

Při koupi 1 servisní prohlídky obdržíte 2. servisní prohlídku zdarma.

Servisní prohlídka kryje náklady na servisní úkony v autorizovaném servise, které předepisuje výrobce – výměnu oleje, filtrů, brzdové kapaliny apod. (kromě motorových rozvodů); zahrnuje práci i materiál.

Specifika:

pro ojeté vozy bez limitu stáří a nájezdu km

možno objednat 1, 2 nebo 3 Servisní prohlídky

objednání online

jednorázová platba nebo na splátky (bez navýšení)

Audi Praha - garanční prohlídky | Autoservis GARANT Praha


 Prohlédněte si kompletní nabídku.