Servisní nabídka Volkswagen

Servisní nabídka Vám prostě sedne. Výhodné servisní úkony s originálními díly Volkswagen®, jarní prohlídka a kompletní služby pneuservisu.

Každý produkt ze sortimentu Originálního příslušenství Volkswagen® je vyvinut současně s vozidlem, prošel přísnými bezpečnostními zkouškami a je vyroben z kvalitních materiálů nejmodernějšími technologickými procesy.

 

Z nabídky Originální příslušenství Volkswagen® doporučujeme 

 

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Premium

Nosič se na vozidlo připevní jednoduchým nasazením kolmo na kulovou hlavu a následným sklopením dolů. 

Nový patentovaný uzávěr bez páček umožňuje jednoduchou montáž bez vynaložení větší síly.

000071105J | 19 251 Kč

Držák na jízdní kolo

Nosič jízdních kol pro stacionární přepravu jízdních kol na střeše vozidla upoutává svým držákem rámu a kolejnicí na kolo v jedinečném designu a drží kolo automaticky ve správné pozici.

000071128F | 3 844 Kč

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Compact III

Originální nosič jízdních kol Volkswagen Compact III je nejmenší, nejlehčí a nejkompaktnější nosič své třídy pro tažné zařízení. Dokáže přepravovat až 3 jízdní kola. Díky skládacímu systému lze zadní světla, kolejnice a rám nosiče kompletně složit a uložit do praktické transportní tašky, která je obsahem balení.

3C0071105C | 20 200 Kč

Praktické originální doplňky, které určitě oceníte na cestách..

Čistič displeje 2 v 1Nabíjecí kabel s trojitou koncovkouDětská sedačka i-SIZE Kidfix
Čisticí sprej s pouzdrem z mikrovlákna. Pro snadné čištění dotykových displejů. Přídavné ochranné pouzdro pro jednoduché a bezpečné uložení. Praktická možnost doplnění prostřednictvím náhradní náplně. K dispozici v 5 barevných provedeních. Objem: 10,5 ml.Kabel svítí a tak vizualizuje proces nabíjení. Pro zařízení s připojením Lightning (Apple), micro USB (Android) a USB typ C (Android).Pro děti s výškou 100 – 150 cm (tj.D6 3,5 – 12 let). D6Certifikováno podle R129 (i-SIZE). Pečlivě umístěné větrací otvory zajišťují efektivní cirkulaci vzduchu, aby se Vaše dítě vždy cítilo dobře i při delších cestách. 
Cena 388 Kč5H0087703E I Cena 504 Kč 11A019906 | 10 401 Kč

E-Shop Volkswagen 

vstupte do E-shopu Volkswagen, kde nyní najdete širokou nabídku produktů Lifestyle a Originálního příslušenství Volkswagen®. Módní oblečení a lifestylové zboží si můžete vybrat např. z kolekcí ve stylu Motorsport, ID., GTI nebo v retro kolekci Heritage.

Zboží vám doručíme na vaši adresu nebo si ho můžete zdarma vyzvednout u svého partnera Volkswagen.

Bezplatné vrácení zboží do 14 dnů a online platba kartou jsou samozřejmostí.

Stírátka s bonusem

Při koupi a výměně sady stírátek získáte jako bonus 1 l originálního koncentrátu letní směsi do ostřikovačů jen za 1 Kč.
 

Nano ošetření interiéru a exteriéru vozu
 

Objednejte si pro váš vůz nebo celý vozový park pokročilou nano technologii, která vám okamžitě změní zážitek z vaší jízdy. Antimikrobiální ochrana povrchů ploch v interiéru vozidla, okamžitá likvidace bakterií z klimatizace, likvidace výfukových zplodin, těkavých organických látek, eliminace pachů (cigaretový kouř), snadné a rychlé čištění displejů, rychlé odstraňování mastnot na madlech a klikách SELF CLEANING EFFECT.

Co získáte? Nepřetržité účinky neviditelných ochranných povlaků. Jistotu - všechny účinky jsou doloženy certifikáty. Čisté a bezpečné prostředí pro vaši jízdu. Garanci účinků na 24 měsíců.

odkaz na nabídku

Volkswagen Pneuservis

Náš Volkswagen Pneuservis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s 3letou PneuGarancí pro váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, vyvážení a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik.

Kompletní nabídku služeb a produktů z akční nabídky si můžete prohlédnout zde

Nabídka platí do 21.6.2022

Pro poptávku produktů z akční nabídky využijte formulář

1
Poptávkový formulář
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.