Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Speciální nabídka- Nový Passat a Passat Variant na operativní leasing


Nový Passat na operák nyní pořídíte už za 7 737 Kč bez DPH/ měsíčně

 

 

Patříte k velmi zaneprázdněným lidem, kteří jsou často na služební cestě nebo jsou odpovědní za každodenní život rodiny? Pak je pro Vás velmi důležité, abyste měli k dispozici spolehlivý automobil. Právě tím je nový Passat.  Nyní ho můžete mít na operativní leasing.

 

 

Vzorový příklad operativního leasingu na vůz Passat 1,5 TSI ACT v ceně 750 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 15 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 7 737 Kč bez DPH. . Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 10% spoluúčasti. Tato nabídka platí pouze pro podnikatele

 

 

 

Vzorový příklad operativního leasingu na vůz Passat Variant 1,5 TSI ACT v ceně 777 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 15 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 8 086 Kč bez DPH.  Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 10% spoluúčasti.Tato nabídka platí pouze pro podnikatele.

 

Foto modelů jsou pouze ilustrativní a mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy vozu.

 

Více informací Vám poskytnou naši prodejci vozů Volkswagen, neváhejte se na ně obrátit.

 

Váš tým Volkswagen

Porsche Praha-Prosek

 


Zpět do archivu