SEAT autorizovaný servis

 

 

PORSCHE PRAHA-PROSEK je vaším partnerem v oblasti servisní péče o vozy SEAT. Abyste si mohli bezstarostně užívat temperamentu, dynamického designu a vynikající jízdních vlastností španělské značky doporučujeme dopřávat vašemu vozu servisní služby u autorizované partnera. Ať už se jedná o běžnou výrobcem předepsanou prohlídku nebo nějaký ten šrám utržený v silničním provozu. Ve všech těchto případech je vám k dispozici náš kompetentní servisní tým, který při péči o váš vůz využívá posledních znalostí z oboru autoopravárenství či nejmodernějších diagnostických zařízení předepsaných výrobcem. U nás najdete kompletní servisní zázemí včetně klempírny a lakovny.

 

Originální díly SEAT®

Při údržbě vašeho vozu používáme výhradně Originální díly SEAT®, které jsou jediným povoleným dopingem pro váš vůz. Originální díly SEAT® dostanou Váš vůz vždy do skvělé formy. Díky jejich kvalitě a dlouhodobé životnosti ušetříte značné finanční prostředky na provozních nákladech.

 

Originální příslušenství SEAT®

Pravou podstatou vozů SEAT je originalita, sportovní charakter a jasně definovaný styl. Uniformita, všednost a nuda tu nemá místo. Proto vám nabízíme široké možnosti Originálního příslušenství SEAT®, se kterým můžete vyladit svůj vůz přesně podle svých představ. Dejte prostor fantazii a kreativitě. Buďte jedineční.

Zaujali jsme Vás? Přesvědčte se o našich kvalitách. Rádi se postaráme i o váš SEAT.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace