Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

Skladník

Zajímáte se o každou součástku vozu nebo nejmodernější podoby příslušenství koncernových značek? Máte zkušenosti v oblasti techniky automobilů? Pak právě Vás hledáme do našeho týmu na pobočku Praha-Prosek.

Místo

Praha Prosek

Pracovní poměr

na dobu neurčitou

Náplň práce:

  •  manipulace se skladovým zbožím
  • příjem dodávaného zboží
  • vyhledávání náhradních dílů v systému
  • obsluha zákazníků na pultě

Požadujeme:

  • vyučen v oboru
  • min. 1 rok předchozí praxe
  • spolehlivost
  • zdravotní způsobilost
  • ŘP
  • uživatelská znalost PC

Nabízíme:

  • odpovídající platové podmínky
  • zaměstnanecký benefit 13 plat
  • příspěvek na obědy od zaměstnavatele
  • systém pravidelného kvalifikovaného školení
  • jistota a stabilita velké nadnárodní společnosti

Nástup: ihned/dohodou

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis k rukám paní Jitky Tejmlové na adresu: Porsche Praha-Prosek, Liberecká 12, 182 00 Praha 8 nebo na e-mail: jitka.tejmlova@porsche.cz

Všechna vámi poskytnutá data považujeme za přísně důvěrná a prohlašujeme, že nebudou bez vašeho výslovného souhlasu poskytnuta třetím osobám.Zasláním Vašeho životopisu a zařazení do databáze uchazečů vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů uvedených v životopisu společností Porsche Inter Auto CZ, s.r.o. - pobočka Praha Prosek . Tento souhlas je platný do doby, než bude písemně odvolán uchazečem